Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Bota

Analistët për ZhurnalPas 100 ditëshit të parë të qeverisë së re, Gruevski do të ketë ulje drastike të reit..
Më 27 prill kishim atentat politik ndaj kërkesave të shqiptarëve, thotë Sela
AlarmRakip Doçi, për banorët e Hasanbegut që po ngulfaten nga mbeturinat, i "shurdhur"..!

Bota

Vritet bosi i mafisë siciliane

22.05.2017 | 19:33 * T.E. *

Rrëzohet një helikopter, tre të vdekur

22.05.2017 | 19:00 * T.E. *

Trump viziton Izraelin

22.05.2017 | 09:33 * Z.H. *

Kroaci, sot mbahen zgjedhjet lokale

21.05.2017 | 12:19 * T.E. *

​Trump gati të vizitojë Egjiptin

21.05.2017 | 12:18 * T.E. *

Panik në Kanë, alarm fals për bombë

21.05.2017 | 08:51 * Z.H. *

Meksika goditet nga një tërmet

21.05.2017 | 08:49 * Z.H. *

Duterte i shpall luftë edhe duhanpirjes

19.05.2017 | 21:57 * T.E. *

Itali, 20-vjeçari plagos 3 agjentë

19.05.2017 | 21:51 * T.E. *


Faqe 1 / 46

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.