Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Opinion

Reka: Veprimi i Beogradit, tentim për të penguar integrimin e Maqedonisë në NATO
Konfirmohet lajmi i ZhurnalitAziri zyrtarisht kalon në LR-PDSH
Bozhinovski për ZhurnalKryeprokurori i ri të ketë vlera të larta morale, integritet dhe profesionalizëm

Opinion

Po, sikur politikanët tanë...?

20.08.2017 | 23:59 * B.M. *

Kryeministër në çekuilibër!

19.08.2017 | 08:47 * B.M. *

Çka na duhen këto sherrnaja

16.08.2017 | 10:40 * Z.H. *

UÇK-ja dhe «fondamentalizmi islamik»

12.08.2017 | 12:12 * B.M. *

Hipokrizia e BE-së rreth zgjerimit

12.08.2017 | 11:52 * B.M. *

Intelektualët e (Pa)varur dhe Shteti

11.08.2017 | 17:38 * B.M. *

Policia dhe Bashkëpunimi qytetar!

09.08.2017 | 18:52 * B.M. *

Qani Mehmeti-Model i Gazetarisë

09.08.2017 | 14:21 * B.M. *

Ndryshimi i pikëpamjeve ndaj politikës

05.08.2017 | 14:25 * T.E. *

Marrëveshja për bashkim

01.08.2017 | 09:25 * B.M. *

Politika në mot të nxehtë

31.07.2017 | 13:44 * Xh.I. *

Përpjekje për të shpjeguar Ksamilin!

30.07.2017 | 09:27 * B.M. *

Me shkas: ISIL po kthehet në shtëpi

23.07.2017 | 15:43 * T.E. *

Njeriu që ia fali jetën gazetarisë

21.07.2017 | 21:09 * D.J. *

Sela vs Memeti

18.07.2017 | 13:26 * B.M. *

Benjamin, ty je një hero!

16.07.2017 | 12:38 * B.M. *

Srebrenica (Diçka përtej ngushëllimeve)

14.07.2017 | 14:10 * Xh.I. *

Udhëtimi i fundit i Helmut Kohlit

12.07.2017 | 22:47 * B.M. *

Vesel, mbaje frymën!

10.07.2017 | 20:36 * D.J. *

Morali familja dhe shoqëria

10.07.2017 | 15:12 * Z.H. *

PD duhet të bashkohet për t'u reformuar

30.06.2017 | 22:47 * B.M. *

Zhvillimi i Demokracisë së një Shteti

30.06.2017 | 01:37 * B.M. *


Faqe 1 / 6

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.