Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Lajme nga Kosova

Zhurnal mësonLika, Osmani dhe Duraku "frontmenat" e BDI-së në Qeverinë reformatore
Analistët për Zhurnal"Amanetin" për gjuhën shqipe nuk do e shkele as Ahmeti, as Sela, por as Zaevi
Ilir Meta si Zaevi, futë në lista për deputet maqedonas

Lajme nga Kosova

Limaj: Dialogu me Serbinë me kushte

26.05.2017 | 23:49 * T.E. *

Zeka: Kosova kurrë nuk do bëhet Zvicër

26.05.2017 | 12:25 * Z.H. *

Kurti: Ushtria prioritet

26.05.2017 | 12:25 * Z.H. *

BE: Çdo votë do të numërohet

26.05.2017 | 09:41 * Xh.I. *

Arrestohen dy hajna në Istog

25.05.2017 | 15:43 * Xh.I. *

Bëhen 19 vjet nga masakra në Lybeniq

25.05.2017 | 15:41 * Xh.I. *

Heqja e vizave për 3 muaj, e pamundur

25.05.2017 | 09:34 * Xh.I. *

Hoti: Do ta luftojmë korrupsionin

24.05.2017 | 16:23 * Z.H. *

Kanada vazhdon mbështetjen për FSK-në

24.05.2017 | 15:25 * Xh.I. *

Vritet në Siri një shqiptar i Kosovës

24.05.2017 | 15:20 * Xh.I. *


Faqe 1 / 41

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.