maqedonia
Aktvendim lirues për gjinekologun e dyshuar për vdekjen e lehonës para tre vjetëve
16.11.2018, 13:33 | D.J.
Zhvillohen kompetencat e edukatorëve për arsim më cilësor parashkollor
16.11.2018, 13:33 | D.J.
Maksuti: Edhe Gruevski edhe Orban që të dy janë autoraktë
16.11.2018, 13:15 | D.J.
Gruevski kishte zbrazur llogaritë bankare qysh në shtator
16.11.2018, 13:06 | Xh.I.
Për Gruevskin destinacion i fundit mundet të jetë Rusia
16.11.2018, 13:04 | Xh.I.
Mediat malazeze: Gruevskin nëpër Mal të Zi e ka kaluar zv.ambasadori hungarez
16.11.2018, 13:03 | Xh.I.
Kryeministri Zaev ngrit pikëpyetje: Gruevski mund edhe të jetë rrëmbyer
16.11.2018, 13:02 | Xh.I.
Besa Arifi: Maqedonia asnjëherë nuk do të jetë shtet ligjor
16.11.2018, 12:30 | D.J.
Maleski tregon arsyet pse Gruevski ka zgjedhur Hungarinë për strehim të tij
16.11.2018, 11:30 | Xh.I.
Zaev anulon pjesëmarrjen në mbledhjen e kryeministrave të Ballkanit Perëndimor
16.11.2018, 11:16 | Xh.I.
Marrëveshje në Maqedoni që Gruevski të mos burgosej?
16.11.2018, 11:07 | D.J.
Matoshi: Kush e ka radhën pas Gruevskit?!
16.11.2018, 11:05 | D.J.
Gruevski nuk ka “ikur”, është në “Mision”, të pastrimit të skenës politike!!!
16.11.2018, 10:59 | D.J.
Peshevski: Duhet të ketë përgjegjësi politike për qeverisjen e kaluar
16.11.2018, 10:44 | D.J.
Borisov: Sa më shpejtë Maqedonia integrohet në NATO dhe BE, aq më mirë për Bullgarinë dhe Greqinë
16.11.2018, 10:42 | D.J.
Prodhimi i produkteve pyjore është rritur për 15 për qind
16.11.2018, 10:41 | D.J.
Drejtorët e konvikteve për nxënës dhe studentë kërkojnë rritjen e participimit nga shteti
16.11.2018, 10:38 | D.J.
Sheshel shokon me deklaratën e tij për Gruevskin. Ja kush e siguroi (Video)
16.11.2018, 10:37 | D.J.
Testimi ekstern u shfuqizua, ndërsa ai shtetëror assesi nuk po fillon
16.11.2018, 10:33 | Xh.I.
Cipras: Marrëveshja e Prespës model ndërkombëtar për zgjidhjen e kontesteve
16.11.2018, 10:25 | D.J.
LSDM: Mickoski të përgjigjet pse ka qenë në Beograd dhe Budapest para arratisjes së Gruevskit?
16.11.2018, 10:24 | Xh.I.
Maqedonia pret ekstradim, ndërsa Gruevski azil
16.11.2018, 10:21 | D.J.
Regjistrimi i popullsisëAnalistët: Të mos politizohet dhe të bëhet pjesë e poltikave demografike të Entit të Stat
16.11.2018, 10:00 | D.J.
VMRO-DPMNE: Shilegov nuk ndërmerr asgjë për ndotjen e ajrit në Shkup
16.11.2018, 09:51 | Xh.I.
Vazhdon gjykimi për ngjarjet e 27 prillit
16.11.2018, 09:47 | Xh.I.
Arratisja e Gruevskit, ekspertët: Nuk i plotëson kushtet për azil politik
16.11.2018, 09:30 | D.J.
Policia malazeze pranon kalimin e Gruevskit nëpërmjet territorit të saj
16.11.2018, 09:00 | D.J.
Batuta e thumbime Rama: Numrin e Gruevskit e ka Meta
16.11.2018, 08:24 | B.L.
Maqedonasit e Prespës e nxorrën në këmbë Gruevskin për në Shqipëri
16.11.2018, 08:10 | B.L.
Uikendi me shi në Maqedoni
16.11.2018, 07:55 | B.L.
Gruevski do të paditet për 10 vepra penale
16.11.2018, 07:52 | B.L.
Xhaferi: Nuk besoj se Hungaria do t’i japë azil Gruevskit
15.11.2018, 23:39 | T.E.
Subvencione për automjetet me gas
15.11.2018, 23:16 | T.E.
VIDEOMeta: Gruevski pranoi se është fajtor - policia shqiptare të përgjigjet s'i ai hyri në Shqipëri
15.11.2018, 22:48 | B.L.
Disa pjesë të komunave të Shkupit nesër pa energji elektrike
15.11.2018, 21:41 | B.L.
Policia e Malit të Zi e konfirmoi prezencën e Gruevskit
15.11.2018, 21:41 | B.L.
Hasanoviq: Të ikë një person jashtë vendit pa pasaportë, është lëshim i MPB-së
15.11.2018, 21:07 | T.E.
Nga Mali i Zi, Gruevski ka vijuar rrugën për në Serbi
15.11.2018, 20:46 | B.L.
Policia i pengon protestuesit t’i afrohen shtëpisë së ish ministres së kulturës
15.11.2018, 20:19 | B.L.
Vangjeli: Gruevski si emigrantë, përmes Prespës, ilegalisht është futur në Shqipëri
15.11.2018, 20:05 | B.L.
Hungaria do të dërgojë policë për ta ruajtur kufirin e Maqedonisë
15.11.2018, 20:05 | B.L.
Opozita hungareze ngjet afishe me foton e Gruevskit dhe Orban
15.11.2018, 19:21 | T.E.
DETAJE NGA POLICIA SHQIPTARENikolla Gruevski u arratis nga Hani i Hotit me makinën e ambasadës hungareze
15.11.2018, 19:09 | B.L.
Arratisja e Gruevskit, Meta: Pranoi fajësinë. Edhe mua më është ofruar strehim politik
15.11.2018, 19:05 | B.L.
Ivanov refuzon çfarëdo lloj involvimi në lidhje me vendimin e sjellur gjyqësor për Janakieskin
15.11.2018, 18:52 | T.E.
Gruevski hyri ilegalisht në Shqipëri e doli nga Hani i Hotit për në Mal të Zi
15.11.2018, 18:46 | T.E.
Orban shmang përgjigjen për fshehjen e Gruevskit
15.11.2018, 16:19 | D.J.
Zbulohet një pistë tjetër e arratisjes së Gruevskit
15.11.2018, 16:08 | D.J.
Enti i Statistikës dhe UNICEF-i, anketë për gjendjen e fëmijëve dhe grave
15.11.2018, 16:05 | D.J.
“27 prilli”, Llazarovski: Sela tani mund të jetë jashtë lojës
15.11.2018, 16:01 | Xh.I.
Regjistrimi i popullsisëPartitë: Identiteti gjuhësor nuk e mbulon gjithnjë edhe identitetin etnik
15.11.2018, 16:00 | D.J.
Figel: Integrimi fillon në shtëpi, jo në Bruksel
15.11.2018, 15:48 | D.J.
Arratisja e Gruevskit, përplasje LSDM-VMRO DPMNE
15.11.2018, 15:45 | D.J.
Ambasada Hungareze në Tiranë, as nuk pohon por as nuk mohon lajmin për ikjen e Gruevskit nëpër Tiranë
15.11.2018, 15:41 | Xh.I.
Zaev: Rinia e Ballkanit Perëndimor kanë potencial të implementojnë shembuj pozitiv të start ap ideve
15.11.2018, 15:41 | D.J.
Sisteme fotovoltaike të EVN tashmë më të disponueshme përmes EKO kredisë të Shparkase Banka Maqedoni
15.11.2018, 15:36 | Xh.I.
KE: Procesi ndaj Gruevskit, të mos politizohet
15.11.2018, 15:32 | Xh.I.
Përpjekje që të gjithë të punësuarit në shëndetësi të marrin rritje të rrogave nga janari
15.11.2018, 15:31 | D.J.
Osmani: Prokuroria t’i hetojë të gjitha organet e BDI-së
15.11.2018, 15:29 | Xh.I.
Ja si mund t’i ndërpritet mandati Nikolla Gruevskit
15.11.2018, 15:27 | Xh.I.
Fillon procedurë parahetimore në lidhje me largimin e Nikolla Gruevskit
15.11.2018, 15:06 | Xh.I.
Kryediplomati hungarez: Çështja e Gruevskit juridike, jo politike
15.11.2018, 15:05 | Xh.I.
Arsllani: Arratisja e Gruevskit, një "inskenim" për devijimin e vëmendjes së shqiptarëve nga ndryshimet kushtetu
15.11.2018, 15:00 | D.J.
KSHZ do të angazhohet për proces më transparent të dorëzimit të raporteve financiare nga partitë
15.11.2018, 14:42 | D.J.
Boshnjakovski: Këto ditë do të parashtrohet kërkesa për ekstradimin e Gruevskit
15.11.2018, 14:29 | D.J.
Projekti “Siguria nëpër shkolla" edhe në Komunën e Çairit
15.11.2018, 14:26 | D.J.
Shekerinska dhe Dimitrov në brifing me ambasadorët e shteteve anëtare të NATO-s
15.11.2018, 14:11 | D.J.
Kërkesa e Gruevskit për azil, Ruzhin: Kërkesa, e pabazë për vendet e BE-së
15.11.2018, 14:00 | D.J.
“27 prilli”, Pishev: Nëse duhet edhe do të vrasim për Maqedoninë
15.11.2018, 13:26 | Xh.I.
DASH: Gruevski duhet ta vuajë dënimin në Maqedoni
15.11.2018, 13:25 | Xh.I.