Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Ekonomi

Analistët për ZhurnalPas 100 ditëshit të parë të qeverisë së re, Gruevski do të ketë ulje drastike të reit..
Më 27 prill kishim atentat politik ndaj kërkesave të shqiptarëve, thotë Sela
AlarmRakip Doçi, për banorët e Hasanbegut që po ngulfaten nga mbeturinat, i "shurdhur"..!

Ekonomi

Filloi pagesa e subvencioneve për bujqit

18.05.2017 | 13:20 * Xh.I. *

Cikël i tretë i panaireve për punësim

18.05.2017 | 09:40 * L.E. *

Nga mesnata çmime të reja të derivateve

15.05.2017 | 12:25 * Xh.I. *

Zvogëlohet numri i turistëve në mars

12.05.2017 | 13:36 * L.E. *

OEMVP në vizitë studimore në Tiranë

12.05.2017 | 09:56 * L.E. *

Eurokomisioni aprovoi shitje të NLB-së

12.05.2017 | 08:51 * B.M. *

Dita e edukimit financiar në Maqedoni

11.05.2017 | 09:55 * L.E. *

OEMVP në takim me bizneset e Dibrës

09.05.2017 | 16:42 * Z.H. *


Faqe 1 / 11

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.