Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Kronika

Analistët për ZhurnalPas 100 ditëshit të parë të qeverisë së re, Gruevski do të ketë ulje drastike të reit..
Më 27 prill kishim atentat politik ndaj kërkesave të shqiptarëve, thotë Sela
AlarmRakip Doçi, për banorët e Hasanbegut që po ngulfaten nga mbeturinat, i "shurdhur"..!

Kronika

Grabitet me armë një bastore në Shkup

22.05.2017 | 14:43 * L.E. *

Ohër, grabitet një xhami dhe disa kisha

22.05.2017 | 14:33 * L.E. *

Hajnat vjedhin një farmaci në Radishan

20.05.2017 | 12:35 * T.E. *

Grabitet një shitore në Shkup 

19.05.2017 | 15:04 * L.E. *

Digjet një makinë në Tetovë

13.05.2017 | 14:01 * T.E. *

Plaçkitet një bastore në Shkup 

12.05.2017 | 14:33 * L.E. *

Plaçkitet një barnatore në Shkup

10.05.2017 | 15:47 * L.E. *

Grabitet me armë një kiosk në Tetovë

09.05.2017 | 15:40 * L.E. *

VIDEO:Merr flakë një veturë në Çair

09.05.2017 | 13:36 * L.E. *


Faqe 1 / 11

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.