Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Lajme nga Shqiperia

Zhurnal sfidon Talat Xhaferin, eja në debat publik
Edhe PDSH-ja në "krahët" e Zoran Zaevit
"Ringu" i fundit i SHBA-së përmes Hojt Ji për ta debllokuar Maqedoninë

Lajme nga Shqiperia

Kreshnik Spahiu viziton Ramush Haradinajn

26.04.2017 | 21:30 * T.E. *

Kërcënohet ambasada ruse në Tiranë

26.04.2017 | 16:06 * Z.H. *

Kreu i KQZ-së, në Kryeministri

26.04.2017 | 16:05 * Z.H. *

Kriza politike, Lu takohet me Ramën

26.04.2017 | 13:33 * Xh.I. *

Blushi fton Metën dhe Bashën

26.04.2017 | 12:29 * Z.H. *

Duka: Unë do ta votoja Nanon President

26.04.2017 | 09:38 * Xh.I. *

“LSI në zgjedhje pa opozitën”

26.04.2017 | 09:36 * Xh.I. *

Sherr me armë dhe grushte në PS

26.04.2017 | 09:35 * Xh.I. *

Rama: Bllokimi rrugëve rrezikon jetë!

25.04.2017 | 12:28 * Xh.I. *

Rama fton opozitën në dialog

24.04.2017 | 13:45 * Xh.I. *

Opozita sot bllokon rrugët në Shqipëri

24.04.2017 | 09:39 * Z.H. *


Faqe 1 / 28

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.