sport
Naim Muja takim frytdhënës me përfaqësuesit amerikan   
16.11.2018, 12:38 | A.A.
Kamer Maloku më 1 dhjetor ndeshje për titull
16.11.2018, 12:12 | A.A.
Adrian Suli kundër Ahramzadeh në “Open Championship 2019”
16.11.2018, 12:02 | A.A.
Rakitic: Fitore e madhe dhe e merituar ndaj Spanjës, gati për Anglinë
16.11.2018, 11:02 | Xh.I.
Asensio kërkon t’i bashkohet Ronaldos te Juventusi
16.11.2018, 11:01 | Xh.I.
Wenger tregon se çka po i mungon prej kohës së Arsenalit
16.11.2018, 09:22 | Xh.I.
Neymar: Emery do t’i sjellë sukses Arsenalit
16.11.2018, 09:21 | Xh.I.
Rockets marrin fitoren e tretë radhazi, mposhtin bindshëm kampionin
16.11.2018, 09:20 | Xh.I.
Marotta u kërkua edhe nga PSG, por zgjodhi Interin
16.11.2018, 09:19 | Xh.I.
Callejon: Të gjithë besojmë në Scudetto
15.11.2018, 16:02 | Xh.I.
Klubet e Ligës Premier pajtohen në parim për futjen e VAR-it nga sezoni i ardhshëm
15.11.2018, 16:01 | Xh.I.
Rikthehet Liga e Kombeve: Kroaci – Spanjë, formacionet e mundshme
15.11.2018, 15:04 | Xh.I.
Cafu: Vinicius Jr mund ta zëvendësojë Ronaldon te Real Madridi
15.11.2018, 15:03 | Xh.I.
Interit i duhet edhe 50 milionë euro shitje për të përmbushur detyrimet financiare të UEFA-s
15.11.2018, 15:02 | Xh.I.
Bestare Kicaj në Tajlandë po stërvitet nga legjendat e MMA-së
15.11.2018, 14:57 | A.A.
Drejtuesit e Barçës binden, Dembele duhet shitur
15.11.2018, 13:02 | Xh.I.
Dalin në shitje biletat online për ndeshjen Kosovë-Azerbajxhan
15.11.2018, 13:01 | Xh.I.
Rooney dëshiron të pensionohet te Unitedi
15.11.2018, 11:04 | Xh.I.
Marotta afër emërimit, Interi ndjek objektiva të njëjta me Juventusin
15.11.2018, 11:03 | Xh.I.
Afati kalimtar dimëror po afron, këto janë 11 transferimet e mëdha që mund të ndodhin në La Liga
15.11.2018, 11:02 | Xh.I.
De Laurentiis e sheh Icardin si lojtar të Chelseat
15.11.2018, 09:14 | Xh.I.
Real Madridi është gati të tentojë transferimin e Neymarit ose Mbappes
15.11.2018, 09:13 | Xh.I.
‘Tërmet’ në Ligën Premier: Brexiti do të ndikojë në rënien e kampionatit, klubet mund të kenë vetën 12 lojtarë të
15.11.2018, 09:12 | Xh.I.
Sky Sports e rendit golin e Rashicës në mesin e më të mirëve deri tani në Ligën e Kombeve
15.11.2018, 09:11 | Xh.I.
Mourinho vendos tre yje të Manchester Unitedit në treg, mund të largohen që në janar
14.11.2018, 11:01 | Xh.I.
Juventus dhe Bayern Munich vihen pas Kostas Manolasit
14.11.2018, 11:00 | Xh.I.
Zyrtare: Ranieri kthehet në Ligën Premier, emërohet trajner i Fulham
14.11.2018, 11:00 | Xh.I.
Rivaldo: Vinicius meriton të luaj më shumë te Reali
14.11.2018, 09:09 | Xh.I.
Grezda, lojtar i javës në Premiershipin skocez
14.11.2018, 09:08 | Xh.I.
Butragueno mbyll marrëveshjen me River Platen, Palacios blerja e parë e Real Madridit në janar
14.11.2018, 09:07 | Xh.I.
Liverpooli gati ofertën drejt Barcelonës për Dembelen
14.11.2018, 09:03 | Xh.I.
Ndërron jetë futbollisti i Real Madridit
13.11.2018, 20:33 | T.E.
Agjenti i Hysajt, Giuffredi: Në javët e ardhshme do takohemi me De Laurentiis rreth rinovimit
13.11.2018, 15:21 | Xh.I.
Formacioni më i mirë në 12-të javët e para në Serie A, dominon Juve
13.11.2018, 15:20 | Xh.I.
Reali është i gatshëm për shkëmbimin Bale-Hazard
13.11.2018, 15:19 | Xh.I.
Maxi Lopez: Nuk kam marrëdhënie me Icardin
13.11.2018, 15:18 | Xh.I.
Armand Culhaj kundër Simeunoviç në eventin “Final Fight” në Tiranë
13.11.2018, 14:56 | A.A.
Isco i harruar nga Solari, Juve monitoron situatën
13.11.2018, 13:04 | Xh.I.
Sarri: I lumtur me rekordin, por do preferoja fitoren ndaj Evertonit
13.11.2018, 13:03 | Xh.I.
Emery dëshiron Matan në janar
13.11.2018, 13:02 | Xh.I.
Mbappe: Nuk dua të krahasohem me të tjerët, dëshiroj të bëj storien time jetësore
13.11.2018, 13:00 | Xh.I.
Saimir Merja po realizon ëndrrën e tij në Tajlandë
13.11.2018, 11:51 | A.A.
Daniel Sturridge akuzohet nga FA për vendosje të basteve, klubi i Liverpoolit i del në mbrojtje
13.11.2018, 09:22 | Xh.I.
Bashkëshortja e Michael Schumacherit, Corinna: Ai nuk po dorëzohet
13.11.2018, 09:22 | Xh.I.
Pas kohës shtesë, Clippersat të fortë për Warriors
13.11.2018, 09:21 | Xh.I.
Hermoson pëlqehet edhe nga Arsenali
13.11.2018, 09:19 | Xh.I.
Shaqiri: Kam ardhur te Liverpooli për të ndihmuar skuadrën
12.11.2018, 16:01 | Xh.I.
Roma e dëshiron me çdo kusht Hazardin, belgu pritet të thyej rekordin e transferimeve te klubi italian
12.11.2018, 16:00 | Xh.I.
Allegri: Humbja nga Man Utd na bëri mirë, Bonucci kishte nevojë për pushim
12.11.2018, 15:04 | Xh.I.
Higuain: Kërkoj falje, nuk jemi robotë
12.11.2018, 15:03 | Xh.I.
Panucci: Më duket se kam një skuadër memece në fushë, Loret Sadiku më tha se nuk është në formë të mirë
12.11.2018, 15:01 | Xh.I.
Demhasaj ftohet nga Kosova, zëvendëson Celinën e lënduar
12.11.2018, 15:01 | Xh.I.
Një Totti i ri po rritet te Roma, djali i kapitenit legjendar pret topat mbrapa portës dhe tregon dashurinë për k
12.11.2018, 13:20 | Xh.I.
Gattuso: Juve një nivel tjetër, Higuain duhet të kërkojë falje
12.11.2018, 13:18 | Xh.I.
Swansea e dërgon raportin mjekësor te Kosova, Celina mungon shkaku i lëndimit
12.11.2018, 13:17 | Xh.I.
Grezda flet pas dy golave të shënuar: Ndjenjë e papërshkrueshme të shënosh para 50 mijë tifozëve
12.11.2018, 13:16 | Xh.I.
James me pikë dhe Chandller me bllokadë vendimtare, Lakers marrin fitore të vështirë përballë Hawks
12.11.2018, 11:04 | Xh.I.
Solari: Meritat për fitoren ndaj Celtas i shkojnë lojtarëve, treguan karakter
12.11.2018, 11:03 | Xh.I.
Romagnoli: Higuain gaboi, Juve luajti më mirë
12.11.2018, 11:03 | Xh.I.
Ervis Bici goditje sikur me “çekiç” nokautoi kundërshtarin
12.11.2018, 10:35 | A.A.
Celta Vigo 2-4 Real: Notat e lojtarëve, Benzema ylli
12.11.2018, 09:09 | Xh.I.
Eden Hazard: Për momentin jam i lumtur te Chelsea
12.11.2018, 09:08 | Xh.I.
Ronaldo: I lumtur për fitoren, shpresoj që Higuain mos të dënohet rëndë
12.11.2018, 09:07 | Xh.I.
Ky është plani madhështor i Real Madrid për merkaton e ardhshme
11.11.2018, 09:00 | Z.H.
Milan dhe Juve përballen edhe jashtë fushës së blertë
11.11.2018, 09:00 | Z.H.
Kovac i kënaqur pavarësisht humbjes nga Dortmundi
11.11.2018, 08:59 | Z.H.
Po vjen super dueli në boks, Xhek Paskali përballë francezit
10.11.2018, 16:54 | T.E.
Zendeli i thotë lamtumirë futbollit aktiv nesër ndaj Vardarit
09.11.2018, 19:29 | B.L.
Më i miri i futsalin vendor, e përforcon Prishtinën
09.11.2018, 18:28 | T.E.
Mourinho: E kontrolluam mirë Juventusin
09.11.2018, 16:03 | Xh.I.