Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Kulturë

Flasin analistëtA është gjetur kompromisi për çështjen e emrit?
Çmendet Gruevski: Hyrja në Parlament më 27 prill akt patriotik
Musliu: Nuk ka asgjë të keqe që LSDM përkrah kandidatët e BDI-së

Kulturë

Gani Jakupi me ekspozitë në Prishtinë

23.10.2017 | 10:59 * L.E. *

Shqipëria dhe Kina në akuarel (Video)

22.10.2017 | 09:51 * L.E. *

Jepen çmimet “Albanian Excellence”

22.10.2017 | 09:44 * L.E. *

20 vjet pa kompozitorin Feim Ibrahimi

20.10.2017 | 21:26 * T.E. *

Thëniet më të bukura të Faik Konicës

20.10.2017 | 11:50 * L.E. *

Po vijnë “Ditët e Naimit”

18.10.2017 | 10:59 * L.E. *

Vdes komiku i famshëm Sean Hughes

16.10.2017 | 16:22 * L.E. *

Hapet Festivali ballkanik i folklorit

14.10.2017 | 11:01 * L.E. *

Artisti i njohur kinez pushton New York

14.10.2017 | 10:58 * L.E. *


Faqe 1 / 33

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.