Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Showbiz

Edhe këtë vit pa liqenin Treska, premtimet e Bekim Muratit mbeten vetëm fjalë
Allagjozovski: Do të ketë revizion të projektit "Shkupi 2014"
Kushtetuesja do të vendos a është shfuqizimi i testimit ekstern kushtetues

Showbiz

Ilir Shaqiri braktis muzikën?! (Video)

24.06.2017 | 23:48 * L.E. *

Morena provokon me këto poza (Foto)

24.06.2017 | 23:44 * L.E. *

Adelina tejet seksi në të zeza (Foto)

24.06.2017 | 23:31 * L.E. *

Katilja komenton veshjen e Majkut (Video)

24.06.2017 | 18:42 * L.E. *

Seldi po vjen me këngë të re (Foto)

24.06.2017 | 18:30 * L.E. *

Eminemi ndryshon pamje (Foto)

24.06.2017 | 14:17 * L.E. *

Provokon Eni Koçi (Foto)

24.06.2017 | 13:09 * L.E. *

Hiti i verës erdhi dhe quhet “Nice”

23.06.2017 | 23:36 * T.E. *

Valtoni erdhi me “My liebe”

23.06.2017 | 23:35 * T.E. *


Faqe 1 / 112

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.