Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Teknologji

Analistët për ZhurnalPas 100 ditëshit të parë të qeverisë së re, Gruevski do të ketë ulje drastike të reit..
Më 27 prill kishim atentat politik ndaj kërkesave të shqiptarëve, thotë Sela
AlarmRakip Doçi, për banorët e Hasanbegut që po ngulfaten nga mbeturinat, i "shurdhur"..!

Teknologji

Google marka më e vlerësuar në botë

22.05.2017 | 10:09 * L.E. *

Samsung Gear VR bëhet me Kids Mode

21.05.2017 | 09:54 * L.E. *

Javën tjetër vjen telefoni Mi Max 2

21.05.2017 | 09:53 * L.E. *

​Lenovo prezanton tre laptopë të ri

20.05.2017 | 09:14 * L.E. *

​Telefoni Project Tango arrin në verë

20.05.2017 | 09:12 * L.E. *

Samsung lanson telefonin me dy kamera

19.05.2017 | 13:07 * L.E. *

LG sjell ekranin me pamje 5K

19.05.2017 | 13:06 * L.E. *

Google së shpejti me veçori të reja

18.05.2017 | 15:19 * L.E. *

LG G6 konkurron me iPhone dhe Samsung

18.05.2017 | 15:17 * L.E. *

Apple nis prodhimin e iPhone në Indi

18.05.2017 | 10:18 * L.E. *

Motorola prezantoi dy telefona të ri

18.05.2017 | 10:18 * L.E. *

Asus braktis tregun e orëve të mençura

18.05.2017 | 10:17 * L.E. *

Instagram sjell filtrat e fytyrës

18.05.2017 | 10:16 * L.E. *

Realiteti virtual për të kuruar fobitë

17.05.2017 | 14:39 * L.E. *


Faqe 1 / 18

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.