"Kitchen Trends" - Restaurant Carpe diem, edicioni i dytë
"Kitchen Trends" - Restaurant Carpe diem
Kryefamiljari: Ushqej fëmijët nga kazanët e plehrave, jeta skëterrë
U qëllua me çifte, ndërron jetë pronari i furrës së bukës në Kavajë
Pak minuta pas vrasjes së avokatit, digjet një makinë në Elbasan
Ekzekutohet mes Elbasanit avokati i familjes Çapja
Përfshihet nga flakët kodra me ullishte në zonën e Selitës
Zbulohet arsyeja pse Rama e ftoi Fatos Nanon në Kongresin e PS
Përfaqësuesit e Merkel në Tiranë: Djegia e mandateve e gabuar, të vijojë reforma zgjedhore
PD denoncon: Pushim nga puna për çdo punonjës që nuk merr pjesë në Kongresin e PS
20 vite pa ndërhyrje, Gjonaj: Punë rrënjësore në Spitalin e Burgut
Pas kthimit nga Brukseli, Basha takime me ambasadorët në selinë e PD-së
Mesazhi i Bashës për 22 Marsin, ditën kur shqiptarët fituan lirinë e tyre…
Meta uron festën e Sulltan Nevruzit
Veliaj: Nesër në shesh me Ramën, kërkoj mandatin e 2 për Tiranën
Kryemadhi: Me Metën bëj dashuri, jo politikë
Ngjela në “Open”: Rama më tha se 3 emra nga PS i kap reforma në drejtësi
Shkëlzen Berisha rrëfen pse telefonoi Delijorgjin
Vijojnë rrjedhjet nga PS dhe LSI, edhe 2 kandidatë dorëzojnë formularin në KQZ
Rudina Hajdari i sulmon të gjithë; “Në ditët në vazhdim, nisma ligjore për një qëllim madhor”
Ja pse Edi Rama vizitohet fshehurazi në spitalet e Europës dhe…
Një 18 vjeçare vdes dhe 8 të tjerë plagosen në një aksident në Shqipëri
Tensione në protestën opozitare në Tiranë
Rudina Hajdari përdor gjuhë të ashpër ndaj opozitës
Tiranë, demonstruesit ulen para Kuvendit
Kryemadhi: Si bashkëshorte nuk merrem me deklaratat e Ilir Metës
ZHURNAL TV
VIDEO LAJME
OPINION
KOSOVA
MAQEDONIA
BOTA
EKONOMIA
KRONIKA
SPORT
SHOWBIZ
KULTURË
MEDICINA
TEKNOLOGJI
AUTO