Zëvendësministri i dorëhequr: Po të rrija do të kisha gjëra për të fshehur
Banorët e Unazës së Re protestuan para bashkisë, qëlluan me vezë dhe ndezën flakadanë
Si reagon Basha kur i ‘kujtojnë’ kritikë si Topalli, Patozi apo Ruli?!
Elbasan, granatë brenda lokalit, plagoset pronari
Muka pas dorëheqjes: Në Ministrinë Arsimit nuk ka ujë, zyra ishte bosh
I vranë kushëririn, ish-deputetja: Këtu s’ka shtet e as shpresë
Miratohet ndihma ekonomike për shtresat në nevojë
Tërmet në Burrel, lëkundjet ndihen edhe në Tiranë
Dy javë pas emërimit jep dorëheqje zëvendësministri
Zjarr i madh në Lushnjë
Lirimi i dy ish-deputetëve, vjen reagimi i PD
Ministri Klosi: Plan me 365 masa që të kapim 10 milion turistë
Boçi: Arsimi, i denigruar dhe i lënë pas dore nga Rama
Vrasja në Shkodër, shoqërohet në polici anëtari i Këshillit Bashkiak
Bixha: Të dëmshpërblehet çdo sakrificë dhe shpenzim ekonomik e banorëve të Astirit
E rrallë, kapet peshkaqeni 400 kg në Durrës
Pollo nxjerr dokumentet e Brukselit: Ja pse jemi më keq se viti i kaluar…
Opozita bojkoton mbledhjen e Këshillit, rreshtohet në proteste me banorët
Studimet në SHBA, ambasada në Tiranë: Kujdes, mos e bëni këtë gabim!
Berisha: Vlora dhe Laçi në “kthetrat” e maskave
“Mid’hati donte të mirën e Kombit”, flasin të afërmit që erdhën nga SHBA për rivarrimin
Hoxha: Kushërinjtë Ferracaku në Shkodër i ekzekutoi e njëjta dorë
Protesta për shtëpitë, Gjiknuri: 3 vite qira për ata që i kanë pa leje
Basha me banorët në lokal/ PD: Policia shoqëroi djalin e pronarit
ZHURNAL TV
VIDEO LAJME
OPINION
MAQEDONIA
SHQIPERIA
BOTA
EKONOMIA
KRONIKA
SPORT
SHOWBIZ
KULTIRË
MEDICINA
TEKNOLOGJI
AUTO